Referat

Prijavni rok za zapolnitev še prostih vpisnih mest (samo za izredni študij) na dodiplomskem študiju (1. stopnja)

Obveščamo vas, da se danes 23. 9. 2022 izteče prijavni rok za zapolnitev še prostih vpisnih mest za izredni študij na dodiplomskem študiju (1. stopnja).

Tabela s študijskimi programi, kjer so razpisana mesta za prijavo v drugem roku je na voljo tukaj.

Rok za oddajo druge prijave prek portala eVŠ je torej danes, 23. 9. 2022 (to je tudi rok za oddajo prilog).

Psihološka svetovalnica FF

Oddelek za muzikologijo

Oddelčno tajništvo - uradne ure (30. 1. – 3. 2. 2023)

Izbirna literatura za izpit - Teorija zgodovine, 2. 2. 2023